O nas

O NAS

Estante to nasz wspólny pomysł: Anety i Andrzeja.

Jesteśmy małżeństwem, które na co dzień – poza bieganiem za zwariowanym, ale przeuroczym dwulatkiem – zajmuje się marketingiem internetowym.

Stworzyliśmy tę platformę, bo zauważyliśmy, że takie miejsce po prostu jest potrzebne. Miejsce dla blogerów/influencerów/twórców internetowych – po prostu osób, które chcą pisać i tworzyć swoje własne produkty, ale nie robią tego z jednego powodu:

Nie mają możliwości – głównie technicznych.

Nie znają się na grafice, nie mają sklepu internetowego, ani czasu na to, by go profesjonalnie stworzyć, albo po prostu nie mają działalności gospodarczych.

Dlatego też podjęliśmy decyzję o tym, że w to wchodzimy – zrobimy miejsce, gdzie każdy będzie mógł zmonetyzować ten kawał dobrej roboty, który wykonuje w Internecie na co dzień.

Udostępniamy więc całą technologię związaną z posiadaniem internetowego sklepu. Pomożemy przy projekcie graficznym, korekcie tekstu, a na koniec udostępnimy “półkę” na naszej stronie, dzięki czemu każdy będzie mógł zacząć sprzedawać swoje dzieło, realizować swój cel, marzenie…

Zachłyśnięci serialem “La Casa de Papel”, postanowiliśmy, że po pierwsze na pewno kiedyś wybierzemy się do Toledo, a po drugie, że nazwa musi być związana z Hiszpanią. I oto jest: Estante, co znaczy “półka” 🙂

Mamy nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie, bo my nie tylko sprzedajemy ebooki. My dajemy wartość!

Napisz do nas

    estante.pl jest własnością Agencji Receptura.

    Sprzedaj ebooka razem z nami!