Redakcja tekstu i projekt eBooka

Nasi Autorzy uwielbiają to, że mogą z nami załatwić dosłownie wszystko, co związane z wydaniem eBooka – redakcję, korektę, projekt, a także sprzedaż.
Cenią sobie kompleksowość naszych działań, co od początku powstania Estante, było naszym celem!

Co więc możemy zrobić dla Ciebie?

Redakcja i korekta tekstu

Będąc w księgarni, trudno znaleźć błędy w jakiejkolwiek książce, którą weźmiesz do ręki, prawda? Spraw, by i z Twoim eBookiem tak było! Nawet jeśli jesteś wirtuozem pióra, to redakcja i korekta tekstu powinna być obowiązkowym punktem do odhaczenia na checkliście zwanej „wydanie e-książki”.

Spraw by publikacja, którą sygnujesz własnym nazwiskiem była maksymalnie profesjonalna.

Ile to kosztuje? Prześlij nam próbkę Twojego eBooka, wystarczą 3-4 strony, a my wrócimy do Ciebie z kompleksową ofertą.

Nasze realizacje - redakcja tekstu

Projekt graficzny eBooka, a szerzej – przyjemna dla oka oprawa graficzna.

Dlaczego to takie ważne? eBooki rządzą się swoimi prawami, a ich czytelnicy przywykli już do pewnych standardów. Wygenerowanie pliku pdf z dokumentu tekstowego to zdecydowanie za mało!

Aby sprzedać eBooka, okładka musi zachęcać. Ale nie tylko okładka! Warto na stronie sprzedażowej pokazać też to, co czytelnik może znaleźć w środku. W przeciwieństwie do tradycyjnej książki Twój potencjalny odbiorca nie może jej przewertować, tak jak zrobiłby to w księgarni… Pokaż mu więc darmowy fragment, który sprawi, że nabierze apetytu na więcej!

Aby tak się stało, Twój eBook musi wyglądać profesjonalnie, czytelnie, przejrzyście i… po prostu musi zachwycać!

Ile to kosztuje? Ten temat jest trudniejszy do wyceny, każdy projekt jest inny i każdy to inne wyzwanie. Napisz do nas – ustalimy szczegóły.

Nasze realizacje - projekt eBooka

Jeśli chcesz KOMPLEKSOWO zająć się wydaniem eBooka właśnie z nami,